Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

UWAGA!!! Zmiana rozkładu jazdy autobusów

Plan dowozów i odwozów: Półkolonia SP w Świerczowie i Przedszkole w Świerczowie*
- dla dzieci zgłoszonych na półkolonię i do przedszkola

*UWAGA: na tych przystankach mogą również wsiadać dzieci młodsze do przedszkola

Obowiązuje od dnia 4 stycznia 2021r. do 8 stycznia 2021

Godz. odjazdu

Miejscowość

7.00

Zbica

7.05

Pieczyska

7.10

Starościn

7.15

Dąbrowa (szkoła)

7:20

Biestrzykowice - Zakład Rolny

7.25

Miodary (świetlica)

7.30

Biestrzykowice PKS

7.35

Miejsce (świetlica)

7.40

Świerczów (szkoła)

7.45

Świerczów (przedszkole)

7.50

Wężowice

7.55

Gola (krzyż)

8.00

Grodziec (świetlica)

8.10

Bąkowice SP

8.20

Świerczów (przedszkole)

8.25

Świerczów (szkoła)

 

13.35

Świerczów (szkoła)

13.37

Świerczów (przedszkole)

13.45

Gola (przyst. krzyż)

13.50

Wężowice

14.00

Grodziec (Świetlica)

14.05

Bąkowice (szkoła)

14.15

Świerczów (przedszkole)

14.20

Świerczów (szkoła)

14.25

Miejsce (Świetlica)

14.30

Biestrzykowice (przyst. PKS)

14.35

Miodary (przyst. Świetlica)

14.30

Biestrzykowice (przyst. Zakł. Rolny)

14.40

Dąbrowa

14.45

Starościn

14.50

Pieczyska

14.55

Zbica

 
Wójt Gminy Świerczów
Barbara Bednarz
     
Wersja XML